icon(+48) 91 38 786 62 iconsandra@home.pl

Rezerwacja online

Wypoczynek gwarantowany

Szanowni Państwo, w przypadku wyboru opcji rezerwacji za pośrednictwem formularza prosimy  o nie dublowanie rezerwacji inną drogą komunikacji z nami /telefon, fax, etc./  Potwierdzenie rezerwacji dokonanej za pośrednictwem formularza otrzymacie Państwo zwrotnym mailem najpóźniej w przeciągu 24 godzin.

  • Sandra Spa Karpacz
  • Sandra SPA Pogorzelica
  • APARTAMENTY SPA NAD MORZEM (WYNAJEM)
Sandra SPA Pogorzelica icon

2

Ilość osób dorosłych

0

Ilość dzieci do 10 lat


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu dokonania rezerwacji oraz na przesłanie informacji dotyczących mojej rezerwacji oraz kontakt telefoniczny (Treść zgody)
Rezerwuj pobyt
Galeria

Pokoje i apartamenty w Pogorzelicy

Odwiedzając nasz hotel w Pogorzelicy, możesz zatrzymać się w eleganckim, gustownie urządzonym, a przy tym wygodnym pokoju lub w klimatyzowanym apartamencie. Podczas wizyty będziesz mieć okazję odpocząć przed jednym z pawilonów letnich ozdobionych bujną zielenią roślin. Jest to doskonałe miejsce, by zrelaksować się, wsłuchując w szum liści, delektować się urzekającym zapachem morskiej bryzy i lasu oraz przyjemnym ciepłem kojących promieni słonecznych. Do Twojej dyspozycji będą także trzy stylowe jadalnie, w których będziesz mógł się posilić. Gdy najdzie Cię ochota na słodki deser lub kawę, możesz wybrać się do naszej kawiarni, restauracji albo jadalni. Do najpopularniejszych wieczornych atrakcji naszego hotelu, które pozwolą Ci na aktywny wypoczynek w otoczeniu najbliższych, należą kręgle w PUB-ie oraz dancingi w kawiarni.

Na terenie ośrodka znajduje się wiele miejsc sprzyjających odprężeniu. Są nimi nasze apartamenty oraz pokoje nad morzem, a także liczne atrakcje np. pawilony letnie lub ogród z urzekającymi zakątkami do wypoczynku. Do dyspozycji naszych gości pozostaje także pole do minigolfa na dachu, a także korty do tenisa ziemnego i lodowisko. Możesz także napawać się pięknem okolicy z tarasu widokowego albo odwiedzić ogród zoologiczny. W naszym hotelu nad morzem, znajdziesz komfortowe pokoje lub apartamenty, pawilony letnie nad morzem oraz wiele innych atrakcji.

Pokoje – Strefa pomarańczowa
pokoje 2 osobowe (z możliwością dostawek)
wyposażenie: łazienka, ręczniki, telefon, telewizor, minibar, balkon lub taras

Pokoje – Strefa turkusowa
pokoje 2, 3 (z możliwością dostawek) i 4 osobowe
wyposażenie: łazienka, ręczniki, telefon, telewizor, minibar

Apartamenty

pokoje 2 osobowe
wyposażenie: łazienka, ręczniki, suszarka, telefon, telewizor, minibar

 

Bungalowy 2-poziomowe
pokoje 3 i 4 osobowe (z możliwością dostawek)
wyposażenie: łazienka, ręczniki, telefon, telewizor

 

Bungalowy 1-poziomowe
pokoje 3 i 4 osobowe (z możliwością dostawek)
wyposażenie: łazienka, ręczniki, telefon, telewizor

 

Pawilony letnie
pokoje 2, 3 i 4 osobowe
wyposażenie: łazienka, ręczniki, telefon, telewizor

Nie zwlekaj

Zarezerwuj teraz!

Kontakt

HOTEL ZALEWSKI ****
APARTAMENTY RESORT SPA