icon(+48) 91 38 786 63 iconsandra@home.pl

Rezerwacja online

Wypoczynek gwarantowany

Szanowni Państwo, w przypadku wyboru opcji rezerwacji za pośrednictwem formularza prosimy  o nie dublowanie rezerwacji inną drogą komunikacji z nami /telefon, fax, etc./  Potwierdzenie rezerwacji dokonanej za pośrednictwem formularza otrzymacie Państwo zwrotnym mailem najpóźniej w przeciągu 24 godzin.

 • Sandra Spa Karpacz
 • Sandra SPA Pogorzelica
 • APARTAMENTY SPA NAD MORZEM (WYNAJEM)
Sandra SPA Pogorzelica icon

2

Ilość osób dorosłych

0

Ilość dzieci do 10 lat


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu dokonania rezerwacji oraz na przesłanie informacji dotyczących mojej rezerwacji oraz kontakt telefoniczny (Treść zgody)
  Rezerwuj pobyt
  Krótko o Sandra SPA

  Poznaj nas bliżej

  Sandra SPA to wspaniałe Kompleksy Wczasowe o najwyższym standardzie. Nowoczesność i otwarcie na innowacje pozwalają z każdym rokiem czynić obiekty doskonalszymi. Komfort i zadowolenie Gości to najważniejsze warunki, by spełniały one swoją rolę. Sandra SPA nie byłoby jednak miejscem tak niezwykłym, gdyby nie ogromne zaangażowanie jego twórcy – Janusza Zalewskiego.

  Prawdziwym celem była satysfakcja – nic nie daje więcej szczęścia niż świadomość, że dzieło własnych rąk i lat poświęcenia przynosi innym wiele radości. Uśmiech każdego Gościa jest motywacją do dalszego działania i wkładania w nie całego serca. Kompleks Wczasowy Sandra SPA przed 1992 r. był ośrodkiem należącym do Łódzkiego Przedsiębiorstwa Przemysłu Lekkiego. W 1992 r. przedsiębiorstwo wydzierżawiło obiekt. Już cztery lata później ośrodek został kupiony przez obecnego właściciela. Ambicja i konkretna wizja Janusza Zalewskiego przekształciły bazę noclegową składającą się z 76 pokoi w pełen rozmachu Kompleks Wczasowy.

  Pomysł opierał się na stworzeniu obiektu o najwyższym standardzie, konkurującego z najpopularniejszymi ośrodkami wypoczynkowymi na świecie. Nieustanny nadzór właściciela połączony z racjonalnym podejściem do inwestycji przyczyniły się do fachowego wykonania każdego nowego elementu kompleksu. Stale poszerzane doświadczenie związane z turystyką i hotelarstwem stopniowo doprowadziło Sandrę SPA do czołówki tego typu obiektów. Dostosowanie do zmieniającej się branży wypoczynkowej i potrzeb rynku, przyszłościowe myślenie oraz zapobiegliwość zaowocowały wzrostem popularności tego miejsca, a wraz z tym możliwością poszerzenia spektrum działania.

  Dziś jest to przestrzeń luksusowa i niezwykle komfortowa, posiadająca ofertę dostosowaną do każdego. Grupa Kapitałowa Sandra SPA może poszczycić się ogromną popularnością oferowanych przez siebie usług. Znakomicie obrazują to nietypowe statystyki. W sezonie letnim do wszystkich obiektów dostarczane jest
  700 kg mięs dziennie. Daje to podczas wakacji aż 42 tony różnego rodzaju mięs. W tym samym czasie dla Gości serwowanych jest 3 000 arbuzów, czyli  ok. 10 ton tego owocu. Co ciekawe, okres letni sprzyja również spożywaniu jaj w każdej postaci. W ciągu lipca i sierpnia do różnych celów używa się codziennie 1 500 jaj, co daje sumę około 100 000 jaj. Te niebywałe liczby pokazują, jak duża jest skala działalności Sandry SPA, a jednocześnie obrazują popularność obiektów należących do tejże Grupy Kapitałowej. Sukces ten oparty jest na zaangażowaniu twórców i pracowników, którzy czerpią satysfakcję z uszczęśliwiania innych.

  SPA nad Bałtykiem – doskonały sposób na wypoczynek!

  Szukasz pomysłu na wymarzony urlop nad polskim morzem? Potrzebujesz chwili wypoczynku i relaksu dla siebie i swoich bliskich? A może planujesz weekendowy wyjazd tylko we dwoje? SPA nad Bałtykiem to doskonały wybór: przepięknie położone obiekty SPA nad Morzem Bałtyckim oferują nie tylko wiele atrakcji, ale również najlepszą lokalizację.

  Ośrodek SPA nad morzem umożliwia wizytę na plaży nie tylko podczas sezonu wakacyjnego; jeśli szukasz spokoju, samotności i wyciszenia, SPA nad Bałtykiem to strzał w dziesiątkę! Po zakończonym spacerze możesz udać się do SPA, na basen lub zabiegi oraz odwiedzić Naszą restaurację.

  SPA nad morzem – postaw na najwyższą jakość

  Nasz ośrodek SPA nad Morzem Bałtyckim to propozycja dla wszystkich osób poszukujących możliwości wypoczynku: w ofercie znajdziesz relaksujące masaże i zabiegi spa oraz pakiety rehabilitacyjne. W wolnym czasie możesz skorzystać także z nowoczesnego aquaparku – a wszystko w pięknych okolicznościach przyrody, tuż nad Bałtykiem!

  Dokładamy wszelkich starań, by spełnić wszystkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów – nasza strefa SPA i wellness oraz aquapark świadczą usługi na najwyższym poziomie. W menu znajdziesz doskonałe potrawy, a pokoje i apartamenty zapewnią wygodny wypoczynek. Malownicza okolica, piękne plaże oraz tereny rekreacyjne umożliwiają także spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Zadbaj o siebie i swoich bliskich – postaw na wypoczynek w najlepszych warunkach.

  HOTEL ZALEWSKI ****
  APARTAMENTY RESORT SPA