icon(+48) 91 38 786 63 iconsandra@home.pl

Rezerwacja online

Wypoczynek gwarantowany

Szanowni Państwo, w przypadku wyboru opcji rezerwacji za pośrednictwem formularza prosimy  o nie dublowanie rezerwacji inną drogą komunikacji z nami /telefon, fax, etc./  Potwierdzenie rezerwacji dokonanej za pośrednictwem formularza otrzymacie Państwo zwrotnym mailem najpóźniej w przeciągu 24 godzin.

 • Sandra Spa Karpacz
 • Sandra SPA Pogorzelica
 • APARTAMENTY SPA NAD MORZEM (WYNAJEM)
Sandra SPA Pogorzelica icon

2

Ilość osób dorosłych

0

Ilość dzieci do 10 lat


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu dokonania rezerwacji oraz na przesłanie informacji dotyczących mojej rezerwacji oraz kontakt telefoniczny (Treść zgody)
  Rezerwuj pobyt
  Aquapark

  Największy Aqua Park w północnej Polsce

  Życiodajna woda koi, leczy… i sprawia po prostu przyjemność. Najlepiej gdy można korzystać ze wszystkich jej zalet równocześnie lub zmieniać doznania tak, by odpoczywać i jednocześnie zrobić coś dla zdrowia. Przygotowane przez nas kryte i odkryte baseny, jaccuzi, wodne place zabaw dla dzieci, zjeżdżalnie wodne i inne atrakcje zawsze zaskakują wielością możliwości, różnorodnością, dbałością o szczegóły i przewidywaniem potrzeb. Dzieci do woli mogą korzystać z wodnej dżungli baraszkując wśród wodnych zabawek. Jeśli zaś pragniesz odnowić kondycję lub po prostu zadbać o zdrowie pomoże Ci w tym w pełni profesjonalny zespół centrum rehabilitacji i odnowy biologicznej, który z troską, niezbędną wiedzą i doświadczeniem zajmie się Twoimi dolegliwościami. Lata praktyki i najnowocześniejsze technologie nauczyły nas jak ważny jest trwały efekt, który buduje pewność i zaufanie. Zapraszamy Cię. Odkryj swoje piękno na nowo! A jeśli zechcesz spędzić czas w towarzystwie innych możesz uczestniczyć w biesiadach, grillowaniu, wieczorkach tanecznych, lub wziąć udział w wycieczkach po pięknej i uzdrawiającej naturalnym bogactwem przyrody okolicy.

  HOTEL ZALEWSKI ****
  APARTAMENTY RESORT SPA