icon(+48) 91 38 786 63 iconsandra@home.pl

Rezerwacja online

Wypoczynek gwarantowany

Szanowni Państwo, w przypadku wyboru opcji rezerwacji za pośrednictwem formularza prosimy  o nie dublowanie rezerwacji inną drogą komunikacji z nami /telefon, fax, etc./  Potwierdzenie rezerwacji dokonanej za pośrednictwem formularza otrzymacie Państwo zwrotnym mailem najpóźniej w przeciągu 24 godzin.

 • Sandra Spa Karpacz
 • Sandra SPA Pogorzelica
 • APARTAMENTY SPA NAD MORZEM (WYNAJEM)
Sandra SPA Pogorzelica icon

2

Ilość osób dorosłych

0

Ilość dzieci do 10 lat


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu dokonania rezerwacji oraz na przesłanie informacji dotyczących mojej rezerwacji oraz kontakt telefoniczny (Treść zgody)
  Rezerwuj pobyt
  Aktywnie i Efektywnie

  Oferta konferencyjno - szkoleniowa

  Kompleks Wczasowy „SANDRA SPA” w Pogorzelicy ma przyjemność zaprezentować Państwu starannie skonstruowaną ofertę pobytów szkoleniowych, konferencyjnych i integracyjnych dla firm. Jej wysoki standard czyni z naszego obiektu elegancki i nowoczesny kompleks konferencyjny, odpowiadający oczekiwaniom organizatorów prestiżowych zjazdów branżowych oraz przedsiębiorcom, poszukującym miejsca odpowiedniego na szkolenia bądź spotkania biznesowe.

  Kompleks z zapleczem szkoleniowym

  Wzorem dla dostosowania naszej infrastruktury do wymagań klientów biznesowych były jak najlepsze standardy kompleksów konferencyjnych. Podjęliśmy kroki niezbędne do stworzenia przestrzeni komfortowej dla wymiany doświadczeń biznesowych oraz naukowych, ponieważ jesteśmy otwarci na bardzo szerokie spektrum tematyczne organizowanych u nas wydarzeń. Zapraszamy do nas pracowników uniwersyteckich oraz przedstawicieli różnych dziedzin nauki, a także organizujemy sympozja, szkolenia, zjazdy branżowe dla pracowników sektora IT, e-commerce, finansów i wielu innych dziedzin. Dzięki odpowiedniej infrastrukturze nasz kompleks konferencyjny może przyjąć liczne gremium, co z pewnością zainteresuje organizatorów dużych wydarzeń.

  W kompleksie znajdują się trzy sale konferencyjne o łącznej powierzchni ponad 900 m2, którą można dostosować dowolnie do oczekiwań naszych Gości, przygotowując na kameralne spotkanie w gronie 20 osób bądź międzynarodowe sympozjum dla 350 uczestników. Wszystkie sale szkoleniowe dysponują nowoczesnym sprzętem audio-video: projektorami multimedialnymi, zestawami video i DVD, nagłośnieniem konferencyjnym oraz klimatyzacją z możliwością dowolnego ustawienia.

  Więcej niż tylko sale konferencyjne nad morzem

  Kompleks Sandra SPA w Pogorzelicy tworzą dwa obiekty dysponujące ogółem 435 pokojami jedno-, dwu-, trzyosobowymi, jak również pokojami typu Studio (2+2), bungalowami, pawilonami letnimi oraz Apartamentami. Wyposażone są w: TV, Telefon, Mini Bar (poza pawilonami). Apartamenty dodatkowo posiadają własną klimatyzację. Jesteśmy przygotowani na zakwaterowanie w bardzo dobrym standardzie wszystkich uczestników wydarzenia, organizowanego w naszym kompleksie.

  Posiadamy ofertą noclegowo – rekreacyjną, która pozwali zaspokoić większość życzeń naszych Gości. Zapewniamy bowiem nie tylko nowoczesne sale konferencyjne i bankietowe nad morzem, ale także:

  • ofertę gastronomiczną (restauracja, kawiarnie, pub z kręgielnią, pijalnia wód)
  • aquapark z kompleksem basenowym (baseny kryte, odkryte, termalne, dwie zjeżdżalnie 60 i 130 m. z efektami multimedialnymi, całoroczny wodny plac zabaw dla dzieci etc.
  • centrum odnowy biologicznej (tepidarium, sauny, łaźnie, grota solna, natryski doznań)
  • tereny rekreacyjne (korty tenisowe i boisko do siatkówki plażowej)
  • miejsca do grilla i na ognisko
  • dozorowany parking.

  Chwile relaksu po dniu pełnym wrażeń

  Spotkania biznesowe, szkolenia, prelekcje i dyskusje wymagają ciągłego skupienia oraz koncentracji. Dlatego, aby umożliwić naszym Gościom chwilę oddechu od intensywnego wysiłku umysłowego proponujemy ciekawe możliwości na spędzenie wolnego czasu w przyjemny sposób.

  Bardzo relaksującym rozwiązaniem będzie skorzystanie z naszego SPA, dzięki czemu poczują się Państwo wypoczęci i zrelaksowani. Nastrojowa strefa Wellness&Spa jest idealną przestrzenią do zanurzenia się w klimacie pełnego odprężenia na własnych zasadach i zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Znajdują się tu bowiem baseny termalne, łaźnie (turecka i parowa), grota solna i śnieżna, słoneczna łąka ze stanowiskami do opalania, podwodna ścieżka do masaży stóp. Ponadto możemy zaoferować masaże na twarz i ciało.

  Na tym nie kończą się nasze propozycje na zorganizowanie wolnego czasu po szkoleniach lub spotkaniach biznesowych. Mając na uwadze najlepsze standardy kompleksu konferencyjnego możemy zaproponować również zajęcia sportowe, rozgrywki bilardowe lub w kręglach, jak też biesiadę grillową. Chętnie zorganizujemy też wystawną kolację, urządzimy bankiet wieczorem czy też zorganizujemy regionalną biesiadę ze swojskim jadłem.

  Mamy nadzieję, że proponowany przez nas wynajem sal konferencyjnych w górach w połączeniu z wysokim standardem zakwaterowania oraz licznymi możliwościami organizacji czasu wolnego spotkają się z Państwa uznaniem. Bardzo miło będzie nam powitać Państwa w Kompleksie SANDRA SPA w Pogorzelicy.

  Ceny pobytów konferencyjnych za każdym razem kalkulowane będą wg Państwa życzeń indywidualnie w zależności od zamówionych świadczeń.

  Jakość usług

  Standard świadczonych przez nasz kompleks konferencyjny usług potwierdza lista firm i instytucji,
  dla których organizowaliśmy spotkania, m.in.

  Nie zwlekaj

  Zarezerwuj teraz!

  Kontakt

  HOTEL ZALEWSKI ****
  APARTAMENTY RESORT SPA