icon(+48) 91 38 786 62 iconsandra@home.pl

Rezerwacja online

Wypoczynek gwarantowany

Szanowni Państwo, w przypadku wyboru opcji rezerwacji za pośrednictwem formularza prosimy  o nie dublowanie rezerwacji inną drogą komunikacji z nami /telefon, fax, etc./  Potwierdzenie rezerwacji dokonanej za pośrednictwem formularza otrzymacie Państwo zwrotnym mailem najpóźniej w przeciągu 24 godzin.

  • Sandra Spa Karpacz
  • Sandra SPA Pogorzelica
  • APARTAMENTY SPA NAD MORZEM (WYNAJEM)
Sandra SPA Pogorzelica icon

2

Ilość osób dorosłych

0

Ilość dzieci do 10 lat


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu dokonania rezerwacji oraz na przesłanie informacji dotyczących mojej rezerwacji oraz kontakt telefoniczny (Treść zgody)
Rezerwuj pobyt
Relaks

Strefa SPA & Wellness

Harmonia, odprężenie, witalność – Hotel SPA nad morzem to szum wody, zapach olejków, ciepło sauny, masaże, relaks – zapomnij o problemach i przywróć harmonię swemu ciału oraz duszy. Czerpiemy ogromną satysfakcję obserwując jak Twoje ciało z każdym dniem staje się coraz piękniejsze i bardziej wypoczęte. Nowe podejście do tradycyjnych, a także starożytnych technik leczniczych, wspomagających odnowę biologiczną organizmu to nie moda, to świadomy wybór stylu życia oraz dbania o siebie oraz swój wizerunek.

U nas zrelaksujesz się, pozbywając całych pokładów stresu. Będziesz mieć także okazję do zadbania o swoje ciało. Oferowane zabiegi sprawią, że będzie ono wyglądać perfekcyjnie. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści, którzy posiadają dogłębną wiedzę dotyczącą przeprowadzanych masaży oraz zabiegów. W Hotelu Spa w Pogorzelicy nad morzem można również zrelaksować, oczyścić skórę oraz zadbać o krążenie w naszej saunie, poczuć zbawienne działanie masażu lub skorzystać z wielu innych atrakcji, które przygotowaliśmy dla gości.

HOTEL ZALEWSKI ****
APARTAMENTY RESORT SPA