icon(+48) 91 38 786 63 iconsandra@home.pl

Rezerwacja online

Wypoczynek gwarantowany

Szanowni Państwo, w przypadku wyboru opcji rezerwacji za pośrednictwem formularza prosimy  o nie dublowanie rezerwacji inną drogą komunikacji z nami /telefon, fax, etc./  Potwierdzenie rezerwacji dokonanej za pośrednictwem formularza otrzymacie Państwo zwrotnym mailem najpóźniej w przeciągu 24 godzin.

 • Sandra Spa Karpacz
 • Sandra SPA Pogorzelica
 • APARTAMENTY SPA NAD MORZEM (WYNAJEM)
Sandra SPA Pogorzelica icon

2

Ilość osób dorosłych

0

Ilość dzieci do 10 lat


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu dokonania rezerwacji oraz na przesłanie informacji dotyczących mojej rezerwacji oraz kontakt telefoniczny (Treść zgody)
  Rezerwuj pobyt
  Pogorzelica

  Atrakcje w Pogorzelicy

  Pogorzelica w gminie Rewal to urocza miejscowość malowniczo położona nad brzegiem Morza Bałtyckiego, oferująca liczne atrakcje przyciągające turystów. Województwo zachodniopomorskie obfituje w zaciszne okolice, jednak ten zakątek jest niepowtarzalny. Właśnie dlatego jest to perfekcyjna okolica dla SPA. W otoczeniu sosnowych lasów można znaleźć spokój i ciszę, czyli aurę idealną do wypoczynku. W rejonie Pogorzelicy na terenie nadmorskim można spotkać malownicze wydmy, wspaniale urozmaicające pejzaż. Ze wschodniej strony przez Kanał Liwia Łuża kurort graniczy z Niechorzem. Właśnie w tym miejscu mieści się nasze SPA. Jedną z najważniejszych atrakcji turystycznych jest Nadmorska Kolej Wąskotorowa. Pochodzi z przełomu XIX i XX wieku.

  W sezonie letnim tzw. „Ciuchcia Retro” zabiera wszystkich chętnych w niezapomnianą podróż historyczną kolejką po czterdziestokilometrowej trasie do Gryfic. Zabytkowe wagony przemieszczają się z zawrotną prędkością 25 km/h. Dzięki temu atrakcja to także doskonała okazją do obserwacji barwnych krajobrazów. Inną popularną atrakcją mieszczącą się w okolicy jest imponująca latarnia morska na klifie. Jeśli chcesz zobaczyć ten piękny zakątek, nie zwlekaj i czym prędzej wybierz się do naszego SPA. U nas możesz się zrelaksować oraz zobaczyć wiele pięknych miejsc.

  HOTEL ZALEWSKI ****
  APARTAMENTY RESORT SPA