icon(+48) 91 38 786 62 iconsandra@home.pl

Rezerwacja online

Wypoczynek gwarantowany

Szanowni Państwo, w przypadku wyboru opcji rezerwacji za pośrednictwem formularza prosimy  o nie dublowanie rezerwacji inną drogą komunikacji z nami /telefon, fax, etc./  Potwierdzenie rezerwacji dokonanej za pośrednictwem formularza otrzymacie Państwo zwrotnym mailem najpóźniej w przeciągu 24 godzin.

  • Sandra Spa Karpacz
  • Sandra SPA Pogorzelica
  • APARTAMENTY SPA NAD MORZEM (WYNAJEM)
Sandra SPA Pogorzelica icon

2

Ilość osób dorosłych

0

Ilość dzieci do 10 lat


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu dokonania rezerwacji oraz na przesłanie informacji dotyczących mojej rezerwacji oraz kontakt telefoniczny (Treść zgody)
Rezerwuj pobyt
Aqua Park

Największy Aqua Park w północnej Polsce

Jest nie tylko źródłem ogromnej przyjemności, ale także bardzo dobrze wpływa na zdrowie, odnowę biologiczną i pomaga ukoić nerwy. W naszym aquaparku można korzystać ze wszystkich zalet wody równocześnie lub zmieniać doznania, by delektować się nimi oddzielnie. Nasz hotel, aquapark oraz SPA oferuje wiele atrakcji, dedykowanych dla osób o różnych potrzebach. Do dyspozycji naszych gości są odkryte oraz kryte baseny, zjeżdżalnie wodne, relaksujące jacuzzi, wodne place zabaw dla najmłodszych, a także wiele innych możliwości wypoczynku. Specjalną atrakcją dedykowaną dzieciom jest wodna dżungla, w której znajduje się cała masa wodnych zabawek. Odwiedzającym aquapark pragniemy zapewnić wiele możliwości, które zachwycą ich różnorodnością wyboru, naszym przewidywaniem potrzeb oraz dbałością o szczegóły.

Osoby, które pragną zadbać o swoje zdrowie lub kondycję, mogą skorzystać z usług naszych fachowców, tworzących zespół centrum rehabilitacji oraz odnowy biologicznej w SPA. Personel posiada gruntowną wiedzę oraz umiejętności, dzięki którym może zająć się Twoimi dolegliwościami. Każdy z pracowników to doświadczony specjalista, który podczas pracy korzysta z nowoczesnej technologii. Jest to dla nas bardzo ważne, ponieważ wiemy, że rehabilitacja powinna zapewniać długotrwałe efekty. SPA mieszczące się na terenie hotelu z basenem to miejsce, w którym odnowa biologiczna oraz rehabilitacja pozwolą Ci na nowo odkryć swoje piękno.

Odwiedzając nasz hotel z basenem masz także okazję, by zintegrować się i spędzić czas z innymi. W tym celu organizowane są liczne biesiady, grille, a także wieczorki taneczne. Wizyta w Pogorzelicy to także okazja do wzięcia udziału w wycieczkach, podczas których można napawać się pięknem przyrody.

HOTEL ZALEWSKI ****
APARTAMENTY RESORT SPA