icon(+48) 91 38 786 63 iconsandra@home.pl

Rezerwacja online

Wypoczynek gwarantowany

Szanowni Państwo, w przypadku wyboru opcji rezerwacji za pośrednictwem formularza prosimy  o nie dublowanie rezerwacji inną drogą komunikacji z nami /telefon, fax, etc./  Potwierdzenie rezerwacji dokonanej za pośrednictwem formularza otrzymacie Państwo zwrotnym mailem najpóźniej w przeciągu 24 godzin.

 • Sandra Spa Karpacz
 • Sandra SPA Pogorzelica
 • APARTAMENTY SPA NAD MORZEM (WYNAJEM)
Sandra SPA Pogorzelica icon

2

Ilość osób dorosłych

0

Ilość dzieci do 10 lat


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu dokonania rezerwacji oraz na przesłanie informacji dotyczących mojej rezerwacji oraz kontakt telefoniczny (Treść zgody)
  Rezerwuj pobyt
  Aqua Park

  Największy Aqua Park w północnej Polsce

  Jest nie tylko źródłem ogromnej przyjemności, ale także bardzo dobrze wpływa na zdrowie, odnowę biologiczną i pomaga ukoić nerwy. W naszym aquaparku można korzystać ze wszystkich zalet wody równocześnie lub zmieniać doznania, by delektować się nimi oddzielnie. Nasz SPA oraz aquapark oferuje wiele atrakcji, dedykowanych dla osób o różnych potrzebach. Do dyspozycji naszych gości są odkryte oraz kryte baseny, zjeżdżalnie wodne, relaksujące jacuzzi, wodne place zabaw dla najmłodszych, a także wiele innych możliwości wypoczynku. Specjalną atrakcją dedykowaną dzieciom jest wodna dżungla, w której znajduje się cała masa wodnych zabawek. Odwiedzającym aquapark pragniemy zapewnić wiele możliwości, które zachwycą ich różnorodnością wyboru, naszym przewidywaniem potrzeb oraz dbałością o szczegóły.

  Osoby, które pragną zadbać o swoje zdrowie lub kondycję, mogą skorzystać z usług naszych fachowców, tworzących zespół centrum rehabilitacji oraz odnowy biologicznej w SPA. Personel posiada gruntowną wiedzę oraz umiejętności, dzięki którym może zająć się Twoimi dolegliwościami. Każdy z pracowników to doświadczony specjalista, który podczas pracy korzysta z nowoczesnej technologii. Jest to dla nas bardzo ważne, ponieważ wiemy, że rehabilitacja powinna zapewniać długotrwałe efekty. Nasze SPA z basenem to miejsce, w którym odnowa biologiczna oraz rehabilitacja pozwolą Ci na nowo odkryć swoje piękno.

  Odwiedzając Nasze SPA z basenem masz także okazję, by zintegrować się i spędzić czas z innymi. W tym celu organizowane są liczne biesiady, grille, a także wieczorki taneczne. Wizyta w Pogorzelicy to także okazja do wzięcia udziału w wycieczkach, podczas których można napawać się pięknem przyrody.

  HOTEL ZALEWSKI ****
  APARTAMENTY RESORT SPA