icon(+48) 91 38 786 62 iconsandra@home.pl

Rezerwacja online

Wypoczynek gwarantowany

Szanowni Państwo, w przypadku wyboru opcji rezerwacji za pośrednictwem formularza prosimy  o nie dublowanie rezerwacji inną drogą komunikacji z nami /telefon, fax, etc./  Potwierdzenie rezerwacji dokonanej za pośrednictwem formularza otrzymacie Państwo zwrotnym mailem najpóźniej w przeciągu 24 godzin.

 • Sandra Spa Karpacz
 • Sandra SPA Pogorzelica
 • APARTAMENTY SPA NAD MORZEM (WYNAJEM)
Sandra SPA Pogorzelica icon

2

Ilość osób dorosłych

0

Ilość dzieci do 10 lat

Rezerwuj pobyt
REHABILITACJA

Szczegółowy cennik zabiegów

Masaże

Zwiń
 • Aquavibron
  jest to suchy masaż wykonywany aparatem z drgającą membraną. Membranę wprowadza w drgania przepływająca pod ciśnieniem przez aparat woda. Działanie aquavibronu i skutek terapeutyczny jest podobny do masażu klasycznego.
  15 min / 30 zł
 • Drenaż limfatyczny - manualny
  jest zabiegiem fizjoterapeutycznym, podczas którego zastosowane są specjalne chwyty, które wykonywane są zgodnie z kierunkiem przepływu płynów limfatycznych w kierunku serca. Są to powolne, przypominające odruch czerpania, ruchy okrężne dłoni o bardzo małej sile nacisku. Częste powtórzenia tych chwytów w obrębie jednego zabiegu prowadzi do pobudzenia pracy naczyń limfatycznych a tym samym do zwiększenia ich aktywności, co z kolei trwale zwiększa zdolność transportową limfy. Regularne stosowanie tego typu zabiegów przez dłuższy okres czasu wspiera rozwój systemu dobrze funkcjonujących naczyń limfatycznych skóry oraz sprzyja tworzeniu nowych naczyń obocznych.
  30 min / 60 zł
 • Drenaż limfatyczny BOA
  to drenaż lub masaż wykonany przy pomocy urządzenia do sekwencyjnego masażu uciskowego kończyn górnych i dolnych oraz obręczy biodrowej, pośladków i brzucha.
  30 min / 35 zł
 • Masaż Chińskimi Bańkami-leczniczy kręgosłupa
  ujędrnia i wygładza skórę. Redukuje cellulit, ponieważ jest to masaż próżniowy, który obecnie uznawany jest za najlepszą metodę usuwania cellulitu. Działa leczniczo także na schorzenia stawów, bólów mięśniowych oraz wszelkich infekcji czy stanów zapalnych. Poprawia cyrkulację krwi i limfy. Krótkotrwały masaż bańką przynosi rozluźnienie mięśni i relaks całego organizmu. Poza tym podnosi siły odpornościowe organizmu.
  15 min / 40 zł
 • Masaż gorącymi kamieniami - całościowy
  jest zabiegiem doskonale uzupełniającym kompleksowe działanie fizjoterapeutyczne. Ma zastosowanie w gabinetach odnowy biologicznej i masażu, przyspieszając procesy wypoczynkowe, zwiększa tym samym zdolność wysiłkową organizmu. Połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu jest zbawienne dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu współczesnego człowieka, relaksuje i regeneruje całe ciało. W masażu używa się gorących bazaltowych kamieni pochodzenia wulkanicznego, które poprzez wieloletnią naturalną obróbkę falami morskimi mogą być użyte do celów terapeutycznych. Są specjalnie wyselekcjonowane pod względem kształtu i pochodzą z obszarów czystych ekologicznie np.: Hawaje, Bali. Masaż łączy w sobie oddziaływania termoterapii i masażu limfatycznego, używa się również technik z masażu klasycznego. Ciepło płynące z kamieni oraz spokojne, powolne ruchy podczas wykonywania masażu, pozwalają na maksymalne rozluźnienie mięśni napiętych po całym dniu pracy.
  60 min / 140 zł
 • Masaż gorącymi kamieniami - częściowy
  jest zabiegiem doskonale uzupełniającym kompleksowe działanie fizjoterapeutyczne. Ma zastosowanie w gabinetach odnowy biologicznej i masażu, przyspieszając procesy wypoczynkowe, zwiększa tym samym zdolność wysiłkową organizmu. Połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu jest zbawienne dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu współczesnego człowieka, relaksuje i regeneruje całe ciało. W masażu używa się gorących bazaltowych kamieni pochodzenia wulkanicznego, które poprzez wieloletnią naturalną obróbkę falami morskimi mogą być użyte do celów terapeutycznych. Są specjalnie wyselekcjonowane pod względem kształtu i pochodzą z obszarów czystych ekologicznie np.: Hawaje, Bali. Masaż łączy w sobie oddziaływania termoterapii i masażu limfatycznego, używa się również technik z masażu klasycznego.
  30 min / 70 zł
 • Masaż klasyczny - całościowy
  polega na bezpośrednim oddziaływaniu bodźców mechanicznych na skórę, tkankę podskórną i mięśnie. Wykonuje się go, zależnie od wskazań różnymi ruchami, czy chwytami jednej lub obu rąk.
  50 min / 110 zł
 • Masaż klasyczny - częściowy
  polega na bezpośrednim oddziaływaniu bodźców mechanicznych na skórę, tkankę podskórną i mięśnie. Wykonuje się go, zależnie od wskazań różnymi ruchami, czy chwytami jednej lub obu rąk.
  15 min / 35 zł
 • Masaż relaksacyjny - częściowy
  delikatny masaż relaksacyjny wykonywany przez masażystę, przy użyciu profesjonalnych balsamów do masażu. Pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy - równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością. Fenomen jakim jest ludzki dotyk sprawia, iż subtelny masaż relaksacyjny wykorzystujemy jako jedną z metod terapeutycznych, kosmetycznych oraz relaksacyjnych.
  30 min / 60 zł
 • Masaż stóp
  według wielu osób uchodzi za najbardziej relaksujący. Doznania wypływające z masażu przynoszą niebywałą ulgę. Nie chodzi tu tylko o przyjemność dla stóp, sęk w tym, że umiejętny dotyk nóg oddziałuje na wszystkie partie naszego ciała. Czasem możemy nawet nie być świadomi, że ukojenie i spokój po zabiegu wynikają z masażu stóp.
  15 min / 30 zł
 • Materac masujący VITALAX
  wykonuje masaż wibracyjny całego ciała.Łączy najnowsze zdobycze technologii z tradycyjnymi technikami masażu i ogólną wiedzą o fizjoterapii.Relaksuje i odpręża. Posiada 6 różnych programów terapeutycznych, dostosowanych do potrzeb lub dolegliwości pacjenta, o regulowanym stopniu intensywności.Posiada również możliwość rozgrzewania okolic kręgosłupa.
  10 min / 12 zł

Kinezyterapia

Rozwiń
 • Ergometr rowerowy
  20 min / 10 zł
 • Gimnastyka barków i pętla Glissona
  30 min / 15 zł
 • Gimnastyka indywidualna - UGUL/RED CORD
  UGUL czyli Uniwersalny Gabinet Usprawniania Leczniczego. Jest to gimnastyka lecznicza w specjalnie stworzonych warunkach, dająca różne możliwości wykorzystania sprzętu znajdującego się w UGUL-u oraz umiejętności i inwencji terapeuty. Zabieg trwa 30-40 min., w zależności od schorzenia, rodzaju ćwiczenia i wskazań lekarza. Pacjent pozostaje w wygodnym stroju gimnastycznym (podkoszulek bawełniany, spodenki, dres, obuwie sportowe)
  30 min / 30 zł
 • Gimnastyka indywidualna kręgosłupa
  Kinezyterapia, jako gimnastyka lecznicza jest jednym z ważniejszych elementów rehabilitacji chorych z uszkodzeniami narządu ruchu. Celem gimnastyki rehabilitacyjnej jest poprawa zakresu ruchu w stawach, wzmocnienie siły mięśni oraz podniesienie ogólnej sprawności fizycznej organizmu.
  30 min / 30 zł
 • Gimnastyka indywidualna oddechowa
  ma za zadanie zwiększyć pojemność płuc oraz amplitudy ruchów klatki piersiowej, ułatwienie i pogłębienie fal wdechu i wydechu poprzez profesjonalne ćwiczenia.
  15 min / 20 zł
 • Gimnastyka w basenie solankowym
  15 min / 10 zł
 • TerapiMaster
  Jest bezbólową, bezwysiłkową terapią funkcjonalną, gdzie pacjent wykonuje precyzyjne ruchy oparte na zasadach fizjologicznych według naturalnych osi ruchu. Ćwiczenia uwalniają od nadmiernego napięcia i bólu, jak podczas ćwiczeń w wodzie, a do tego wykonuje się je bardzo precyzyjnie zgodnie z osiami ruchu. Rozluźnienie napiętych mięśni jest osiągane poprzez powtarzające się bezbólowe ruchy.
  40 min / 25 zł

Fizykoterapia

Rozwiń
 • Czterokomorówka
  to zabieg elektroleczniczy, w którym części ciała tj: kończyny górne i dolne zanurzone w wanienkach z ciepłą wodą, są poddawane działaniu prądu stałego. Działanie czterokomorowej kąpieli elektryczno-wodnej zależy od kierunku przepływu prądu.
  12 min / 20 zł
 • Diadynamik - DDM
  prądy diadynamiczne (DDM) powstają w wyniku prostowania prądu okresowo zmiennego sinusoidalnego o częstotliwości 50Hz. Opisu ich dokonał lekarz francuski P. Bernard i nazwał je diadynamicznymi. Prądy diadynamiczne wywodzą się z dwóch podstawowych prądów impulsowych o częstotliwości 40 i 100Hz. Przez zastosowanie zmiany tych prądów w odpowiednich stosunkach czasowych, ich modulowanie oraz przerywanie uzyskuje się pozostałe rodzaje prądu.
  3 x 3 min / 12 zł
 • Diatermia krótkofalowa - DKF
  przegrzanie tkanek pod wpływem pola elektrycznego lub pola magnetycznego o wysokiej częstotliwości w celu uzyskania rozluźnienia mięśni. Diatermia nie uszkadza tkanek.
  15 min / 20 zł
 • Fonoforeza
  to zabieg ultradźwiękowy gdzie substancją sprzęgającą jest żel przeciwbólowy lub przeciwzapalny. Ultradźwięki zaś to fale akustyczne o częstotliwości wyższej niż słyszalność ucha ludzkiego. Drgania są generowane przez przetwornik ultradźwiękowy. Do terapii stosujemy fale ciągłe lub impulsowe emitowane w określonym czasie, o odpowiedniej mocy mierzonej w watach, co nazywamy mocą akustyczną. Jednym z najistotniejszych efektów towarzyszących oddziaływaniu fali drgań na organizm jest wywołane przez nią ciśnienie. Owe wahania ciśnienia są główną składową mechanizmu leczniczego działania ultradźwiękami. Efekt ten nazywa się mikromasażem tkanek. Ponadto ultradźwięki dają efekt cieplny ( największy w tkance nerwowej i na granicy zmian struktur tkankowych ) oraz fizykochemiczny.
  6-8 min / 17 zł
 • Galwanizacja
  jest zabiegiem elektroleczniczym, w trakcie którego wykorzystuje się działanie prądu stałego (galwanicznego) na organizm człowieka.
  15 min / 12 zł
 • INTERDYN - prądy Nemecka
  powstają w wyniku nakładania się dwóch prądów sinusoidalnych średniej częstotliwości, niezmodulowanych, o nieznacznie różniących się częstotliwościach, najczęściej wynoszących 4000 i 3900 Hz lub 4000 i 4100 Hz. W skutek interferencji zachodzącej w tkankach następuje modulacja amplitudy i w jej wyniku powstają impulsy małej częstotliwości.
  15 min / 12 zł
 • Jonoforeza
  to zabieg elektroleczniczy, który łączy w sobie działanie prądu stałego z działaniem naniesionego na powierzchnię skóry preparatu (leku). Polega więc na wprowadzeniu przez skórę jonów substancji leczniczych z wykorzystaniem prądu stałego.
  15 min / 15 zł
 • Kąpiel elektryczno - wodna
  całkowite kąpiele elektryczno-wodne wykonuje się w specjalnych wannach z wbudowanymi elektrodami, które razem mogą stanowić około 50-ciu kombinacji przepływu prądu. Wannę należy wypełnić wodą o temperaturze 34-36 stopni C, tak aby elektrody były całe przykryte wodą. Przepływ prądu zależy od przewodnictwa elektrycznego wody. Woda uboga w składniki mineralne albo z dużą zawartością wapnia jest złym przewodnikiem. W tych przypadkach może zachodzić potrzeba dodania jakiegoś środka, który spowoduje zmniejszenie oporu skóry i lepsze ukrwienie.
  15 min / 25 zł
 • Krioterapia miejscowa
  czyli leczenie zimnem, polega na obniżeniu temperatury tkanek. Celem krioterapii jest obniżenie temp. skóry i tkanek głębiej położonych, a tym samym spowodowanie przekrwienia głębokiego okolicy poddanej zabiegowi. Krioterapia działa głównie przeciwbólowo i przekrwiennie. Pod wpływem działania niskich temp. naczynia krwionośne powierzchowne zmniejszają swoją średnicę, jednocześnie swoją średnicę zwiększają naczynia krwionośne głębokie. Dzięki temu mechanizmowi uzyskujemy przekrwienie struktur głęboko ułożonych. Taki stan utrzymuje się w danej okolicy około 4 godz.
  3 min / 10 zł
 • Laseroterapia
  leczenie niskoenergetycznym laserem biostymulacyjnym jest nowoczesną metodą fizykalną polegającą na dostarczeniu do wybranego miejsca organizmu ludzkiego energii w postaci światła. Ma ona wykorzystywać bezpośrednie działanie na procesy tkankowe bez ich uszkodzenia. Do biostymulacji używa się promieniowania laserowego z zakresu podczerwieni i czerwieni, ponieważ ono najgłębiej przenika do tkanek.
  1-7 min / 15 zł
 • Ledoterapia - VIOFOR JPS System
  to innowacyjna metoda, stosowana w leczeniu wielu chorób i schorzeń. Polega na wykorzystywaniu energii światła niekoherentnego generowanego przez wysokoenergetyczne diody LED w zakresie widzialnym i bliskiej podczerwieni. Światło z zakresu widzialnego i podczerwieni wykazuje efekt przeciwbólowy i przeciwzapalny. Tkanka żywa posiada elementy fotorecepcyjne, które pochłaniając kwanty światła przenoszą efekty swojego wzbudzenia na ważne dla fizjologii komórki biomolekuły.
  10-12 min / 12 zł
 • Magnetostymulacja - VIOFOR JPS System
  to nowoczesna metoda rehabilitacyjna polegająca na ekspozycji całego ciała lub jego części w wolnozmiennym polu magnetycznym o niskiej wartości indukcji. Pole magnetyczne jest tu czynnikiem zewnętrznym, specyficznie działającym na organizm człowieka. W efekcie tego oddziaływania w organizmie zostaje uruchomione mechanizmy pozwalające w bezpieczny sposób przywrócić jego naturalną równowagę, co prowadzi do poprawy stanu zdrowia i złagodzenia lub ustąpienia licznych dolegliwości. Atutem tej metody jest działanie które stanowi doskonałe uzupełnienie leczenia podstawowego i często pozwala znacznie zmniejszyć przyjmowane przez pacjentów dawki leków.
  10-12 min / 12 zł
 • Magnetoterapia - MAGNETOTRON
  to nowoczesna metoda fizykalna stosowana w leczeniu, rehabilitacji i odnowie biologicznej. Do wytworzenia pola magnetycznego wykorzystuje się magnesy lub specjalne urządzenia. Magnetoterapia polega na ekspozycji całego ciała lub jego części w polu magnetycznym o wyższej indukcji pola niż w magnetostymulacji. Pole magnetyczne jest tu czynnikiem zewnętrznym przenikającym przez organizm człowieka zmieniając funkcje biologiczne tkanek i mobilizując procesy odpornościowe i regeneracyjne. Jest to metoda nietermiczna wykonywana przez ubranie, gips, bandaże itd.
  15 min / 15 zł
 • Masaż podciśnieniowy
  to zabieg, który oddziałuje na skórę i podskórną tkankę łączną, pozwala na wyeliminowanie nagromadzonej tkanki tłuszczowej, stymuluje układ krwionośny i limfatyczny, wzmaga wydalanie zbędnych produktów przemiany materii. Wspomaga leczenie uszkodzeń tkanki łącznej, zmniejsza obrzęki, szczególnie zalecany jest w stanach zastojów żylnych i limfatycznych, przygotowuje mięsnie do wysiłku. Masaż wykonuje terapeuta, zgodnie z zaleceniem lekarza, ustawiając odpowiednie wartości ciśnienia w głowicach, oraz sekwencje masażu, jakie mają być wykonywane.
  15 min / 15 zł
 • Masaż podciśnieniowy + INTERDYN
  Terapia skojarzona mająca działanie masażu podciśnieniowego, wspomaganego dodatkowym efektem prądów interferencyjnych.
  15 min / 20 zł
 • Rewelacja w leczeniu bólu - ALGONIX
  Technologia ta jest stosowana głównie do niwelowania bólu, poprawy funkcjonowania tkanki miękkiej, zmniejszania obrzęków oraz zwiększana zakresu ruchów. Wyniki dwudziestoletnich badań wykazały, że stymulacja mikroprądami ma głęboko korzystne działanie na żywą tkankę na poziomie komórkowym.
  30 min / 140 zł
 • TENS
  czyli przezskórna stymulacja elektryczna. Podczas tej terapii wykorzystuje się prądy impulsowe małej częstotliwości wytwarzane przez specjalne w tym celu skonstruowane miniaturowe stymulatory. Przezskórna stymulacja elektryczna jest szczególnie przydatna w zwalczaniu bólu po przebytych uszkodzeniach nerwów obwodowych, bólu kikutów poamputacyjnych, nerwobólu po przebytym półpaścu oraz bólów fantomowych.
  15-20 min / 15 zł
 • Terapuls
  Diatermia krótkofalowa impulsowa to zabieg , w którym wykorzystuje się impulsowe pole elektromagnetyczne wielkiej częstotliwości.Terapuls przegrzewa tkanki minimalizując efekt cieplny poprzez zastosowanie impulsów o bardzo dużej mocy, oddzielonych od siebie przerwami dostatecznie długimi, które te ciepło w tkankach rozpraszają.Mechanizm działania tej postaci energii,sprowadza się w znacznym stopniu,do wpływu na potencjał elektryczny błon komórkowych, co prowadzi do wielu zmian w czynności komórek.
  15 min / 20 zł
 • Ultradźwięki
  to fale akustyczne o częstotliwości wyższej niż słyszalność ucha ludzkiego. Drgania są generowane przez przetwornik ultradźwiękowy. Do terapii stosujemy fale ciągłe lub impulsowe emitowane w określonym czasie, o odpowiedniej mocy mierzonej w watach, co nazywamy mocą akustyczną. Jednym z najistotniejszych efektów towarzyszących oddziaływaniu fali drgań na organizm jest wywołane przez nią ciśnienie. Owe wahania ciśnienia są główną składową mechanizmu leczniczego działania ultradźwiękami. Efekt ten nazywa się mikromasażem tkanek. Ponadto ultradźwięki dają efekt cieplny (największy w tkance nerwowej i na granicy zmian struktur tkankowych) oraz fizykochemiczny.
  6-8 min / 15 zł

Balneoterapia

Rozwiń
 • Borowina - plastry - częściowa
  borowina czyli torf jest produktem butwienia ciał roślinnych przy utrudnionym dostępie powietrza. Posiada wysoką aktywność biologiczną, ma bardzo dobre własności koloidowe oraz dobrą pojemność cieplną. Działa bakteriobójczo, bakteriostatycznie i przeciwzapalnie. Zawiera wiele aktywnych czynników farmakologicznych mn. in. biotyny, woski, żywice, kwasy huminowe i ich sole, enzymy i mikroelementy. Działanie lecznicze polega na oddziaływaniu cieplnym, mechanicznym powstałym w wyniku ucisku masy borowinowej na skórę oraz wpływie zawartych w niej związków chemicznych i ciał o charakterze hormonów.
  20 min / 30 zł
 • Borowina - smarowanie pastą - częściowe
  borowina czyli torf jest produktem butwienia ciał roślinnych przy utrudnionym dostępie powietrza. Posiada wysoką aktywność biologiczną, ma bardzo dobre własności koloidowe oraz dobrą pojemność cieplną. Działa bakteriobójczo, bakteriostatycznie i przeciwzapalnie. Zawiera wiele aktywnych czynników farmakologicznych mn. in. biotyny, woski, żywice, kwasy huminowe i ich sole, enzymy i mikroelementy. Działanie lecznicze polega na oddziaływaniu cieplnym, mechanicznym powstałym w wyniku ucisku masy borowinowej na skórę oraz wpływie zawartych w niej związków chemicznych i ciał o charakterze hormonów.
  20 min / 40 zł
 • Inhalacja indywidualna
  Stosowanie leku w postaci aerozolu umożliwia jego dotarcie bezpośrednio do układu oddechowego - co jest szczególnie cenne, jeśli docelowym miejscem jego działania mają być tzw. drobne oskrzela. Do dużych zalet tego typu terapii należy zaliczyć osiągnięcie wysokiego stężenia, a przez to wysokiej aktywności leku na terenie układu oddechowego, czyli w miejscu jego działania. Dla uzyskania takiego samego efektu w formie doustnej (na przykład tabletki) należy zastosować dawkę 100 razy większą, co wiąże się nieuchronnie z wystąpieniem objawów niepożądanych.
  5-15 min / 15 zł
 • Inhalacje zbiorowe
  stosowanie leku w postaci aerozolu umożliwia jego dotarcie bezpośrednio do układu oddechowego - co jest szczególnie cenne, jeśli docelowym miejscem jego działania mają być tzw. drobne oskrzela. Do dużych zalet tego typu terapii należy zaliczyć osiągnięcie wysokiego stężenia, a przez to wysokiej aktywności leku na terenie układu oddechowego, czyli w miejscu jego działania. Dla uzyskania takiego samego efektu w formie doustnej (na przykład tabletki) należy zastosować dawkę 100 razy większą, co wiąże się nieuchronnie z wystąpieniem objawów niepożądanych.
  10-15 min / 10 zł
 • Kąpiel borowinowa
  do zabiegu stosuje się peloidy czyli torfy lecznicze. Borowinę cechuje duża pojemność cieplna oraz złe przewodnictwo cieplne. Powoduje miejscowe przegrzanie tkanek i przekrwienie głęboko położonych mięśni powodując ich rozluźnienie. Przegrzanie tkanek powoduje zwiększone pocenie się i wydalanie soli, tłuszczów, cholesterolu, kwasu moczowego, kwasu mlekowego. Borowina działa przeciwbólowo i wpływa na działanie gruczołów dokrewnych. Wpływa też na pracę jajników poprzez ich rozgrzanie i wchłonięcie składników o działaniu estrogennym. Temperatura kąpieli wynosi od 39 do 42 stopni C. Zabieg nie może być wykonywany częściej niż raz dziennie i nie częściej niż 4 razy w tygodniu. Nie wolno łączyć zabiegu z innymi kąpielami.
  20 min / 40 zł
 • Kąpiel solankowa
  solankę sztucznie mineralizowaną do kąpieli sporządza się przez dodanie do wody soli najlepiej wysokomineralizowanej np.: bocheńskiej, zabłockiej lub innej ... Działanie kąpieli solankowych polega na drażniącym działaniu jonów sodu, wapnia, magnezu, żelaza, jonów węglanowych na zakończenia nerwów naczyniowo -ruchowych. Kąpiele z dodatkiem soli powodują rozszerzenie naczyń skórnych,wzmocnienie skóry oraz wzmożenie jej odporności na czynniki alergiczne. Pod wpływem kąpieli solankowej zmniejszają się nacieki, krwiaki, obrzęki, naskórek staje się rozpulchniony i rozmiękczony. Kąpiele przez pobudzanie krwiobiegu wywierają działanie przeciwbólowe i rozluźniające mięśnie. Stosowanie solanki pomaga zwalczać przykre dolegliwości, relaksuje i pielęgnuje skórę. Najczęściej zaleca się stosowanie solanki co drugi dzień.
  20 min / 40 zł
 • Kwasowęglówka - kąpiel CO2
  Wodne kąpiele kwasowęglowe mogą być wykonywane przy użyciu naturalnej wody leczniczej zawierającej dwutlenek węgla lub przy użyciu wody gospodarczej sztucznie nasyconej nim w saturatorze. Dwutlenek węgla przenikając przez skórę do krwioobiegu powoduje rozszerzenie drobnych i większych naczyń krwionośnych ułatwiając pracę serca i obniżając ciśnienie krwi. Kąpiel przeprowadza się w temp. 31-34 stopni Celsjusza. Początkowo powoduje uczucie zimna, po czym po ok.40-60 sek. pojawia się uczucie ciepła. Na skórze pacjenta tworzą się pęcherzyki dwutlenku węgla, które po uzyskaniu pewnej wielkości pękają. Proces ten powoduje delikatne uczucie łaskotania. W czasie zabiegu pacjent powinien unikać wykonywania ruchów. Po wyjściu z kąpieli ciało powinno wyschnąć. Po zabiegu zaleca się wypoczynek 30-45 min.
  15 min / 30 zł

Hydroterapia

Rozwiń
 • Hydromasaż automatyczny
  15 min / 25 zł
 • Kąpiel perełkowo - ozonowa całościowa
  to kąpiel w zwykłej wodzie, do której przez specjalny ruszt lub matę doprowadza się powietrze wzbogacone cząsteczkami ozonu. Celem zabiegu jest masowanie ciała zanurzonego w wodzie olbrzymią ilością pęcherzyków powietrza. Bardzo dobre efekty terapeutyczne daje wzbogacenie walorów kąpieli perełkowo-ozonowej w specjalnie opracowane olejki eteryczne lub sole lecznicze:odświerzające, relaksujące, regulujące krążenie i metabolizm tkanek, oczyszczające, ujędrniające skórę.
  15 min / 25 zł
 • Kąpiel perełkowo - ozonowa stóp
  to kąpiel w zwykłej wodzie, do której przez specjalny ruszt lub matę doprowadza się powietrze wzbogacone cząsteczkami ozonu. Celem zabiegu jest masowanie stóp zanurzonych w wodzie olbrzymią ilością pęcherzyków powietrza. Bardzo dobre efekty terapeutyczne daje wzbogacenie walorów kąpieli perełkowo-ozonowej w specjalnie opracowane olejki eteryczne lub sole lecznicze:odświerzające, relaksujące, regulujące krążenie i metabolizm tkanek, oczyszczające, ujędrniające skórę.
  15 min / 10 zł
 • Masaż podwodny ręczny
  15 min / 40 zł
 • Masaż wirowy kończyn dolnych
  15 min / 20 zł
 • Masaż wirowy kończyn dolnych i kręg. L-S
  15 min / 25 zł
 • Masaż wirowy kończyn górnych
  wirówka kończyn górnych
  15 min / 15 zł
 • Natrysk płaszczowy
  to zabieg w urządzeniu wykorzystującym temperaturę wody i czynnik mechaniczny (masujący) strumienia wody. Konstrukcja natrysku wykonana jest z rur, z których wypływa pod ciśnieniem woda. Natrysk ma formę spadu (część górna) i natrysku bocznego z poziomych elementów konstrukcji. Temperatura wypływającej w trakcie zabiegu wody kontrolowana jest przez termomieszalnik, a jej szybka zmiana (ciepła-zimna) rewelacyjnie pobudza naturalną odporność organizmu. Poprzez temperaturę, ciśnienie oraz mechaniczne drażnienie rozdrobnionych kropelek wody powoduję przyspieszenie przemiany materii.
  4 min / 10 zł

Światłoterapia

Rozwiń
 • Bionic lampa - ZEPTER
  Terapia światłem spolaryzowanym BIOPTRON może w sposób naturalny wzmacniać regeneracyjne i utrzymujące równowagę zdolności organizmu, przez co pomaga organizmowi wyzwalać jego własny potencjał leczniczy. Po dojściu do tkanek energia światła wspomaga proces biostymulacji (co oznacza, że w pozytywny sposób stymuluje różnorodne procesy biologiczne w organizmie a tym samym wzmaga funkcje organizmu).
  7 min / 15 zł
 • Chromoterapia - Q.Light - terapia kolorami
  Spolaryzowane światło lampy Q.Light znajduje zastosowanie zarówno w terapii, jak i profilaktyce, medycynie i kosmetyce. Posiada wysoką aktywność biologiczną i leczniczą. Q.Light otwiera wiele możliwości leczenia medycznego i kosmetycznego. Obok strefy psychicznej i układu wegetatywnego światło stymuluje też miejscową przemianę materii i odnowę komórek. Typowe pola zastosowania to gojenie ran, pobudzanie własnego systemu odpornościowego i ogólna regeneracja. Osiągnięcia nowoczesnej światłoterapii można wykorzystywać z powodzeniem również w leczeniu chorób skóry.
  10 min / 15 zł
 • Sollux lampa
  to naświetlanie promieniami podczerwonymi. Powoduje przyjemne odczucie ciepła naświetlanej powierzchni. Można stosować filtr niebieski lub czerwony, który ogranicza zakres działania promieni podczerwonych. Zabieg często stosowany jest jako przygotowanie do masażu, elektroterapii czy ćwiczeń ruchowych. Odległość promiennika od miejsca zabiegu zależy od wielkości powierzchni i wynosi 20cm do 100cm. Czas zabiegu 10-20 min.
  15 min / 10 zł

Metody terapeutyczne

Rozwiń
 • Kinesiotaping
  polega na umieszczeniu na ciele, w ściśle określony sposób, nierozciągliwego, lub elastycznego plastra. Nalepiony plaster jest źródłem bodźców wyłącznie mechanicznych (nie jest nasączony żadnym lekiem) i w zależności od rodzaju plastra, sposobu i miejsca aplikacji, ma różnorakie oddziaływanie. Taping znajduje zastosowanie w fizjoterapii przeciwbólowej, ortopedycznej, sportowej, neurologicznej, pediatrycznej, pooperacyjnej, ginekologicznej, onkologicznej.
  40 zł
 • Rehabilitacja metodą PNF
  czyli torowanie nerwowo-mięśniowe. Podstawowym celem terapii jest praca nad funkcją, której chory potrzebuje. Siła mięśni, zakres ruchu, co jest ważne w tradycyjnym postępowaniu terapeutycznym, jest tylko środkiem do uzyskania celu, jakim jest funkcja. Koncepcja ta zaleca postrzeganie chorego w sposób całościowy, wykorzystując do terapii silne i zdrowe regiony ciała. Wykorzystanie w terapii najsprawniejszych rejonów ciała prowadzi do uzyskania aktywności ruchowej w obszarach słabszych, bądź uszkodzonych. Istotą metody PNF jest maksymalne pobudzenie receptorów znajdujących się w ciele oraz różnych sfer kory mózgowej, w celu ułatwienia (torowania) ruchu w obszarze uszkodzonym.
  30 min / 50 zł
 • Terapia manualna
  zajmuje się ręcznym badaniem i leczeniem zaburzeń czynności różnych struktur układu ruchu (stawów, więzadeł, mięśni), a w szczególności kręgosłupa. Zabiegi przyczyniają się do skrócenia czasu leczenia, z jednoczesnym zwiększeniem sprawności ruchowej i zdolności do podjęcia pracy zawodowej, przy równoczesnym ograniczeniu leczenia farmakologicznego.
  30 min / 60 zł

Medycyna naturalna

Rozwiń
 • Akupunktura
  to "system" medycyny, który przywraca i podtrzymuje zdrowie dzięki wkłuwaniu igieł w ściśle określone miejsca na ciele ludzkim. Nakłucia działają na organizm, pobudzając go powodują powrót do równowagi i aktywację mocy regeneracji samouzdrawiania. Siła życiowa, albo inaczej energia "życiowa" organizmu, Qi zajmuje centralne miejsce w teorii akupunktury - jest podstawą tradycyjnej medycyny chińskiej. Według Chińczyków Qi przepływa przez ciało kanałami zwanymi meridianami, które są powiązane z ważniejszymi narządami ciała.
  30 min / 70 zł
 • Świecowanie uszu - HOPI
  to intensywny, harmonijny relaks oraz efekt uzdrawiający cały system słuchowy. Ważną sprawą jest wytworzenie odpowiedniego nastroju (łagodna muzyka, zapalona świeca).Wykonuje go terapeuta.
  30 min / 30 zł

Inne

Rozwiń
 • Datox Foot SPA
  HYDROSANA DETOX FOOT SPA to urządzenie do przeprowadzenia zabiegu oczyszczania całego organizmu, działające na zasadzie rozczepienia wody w ogromną ilość energii jonowej ujemnej (pozytywnej). Współczesne życie zmusza nas do pośpiechu a zatem ogranicza kontrolę tego, co spożywamy i pijemy. W związku z tym dostarczamy organizmowi toksyn oraz metali ciężkich, w wyniku, czego napięcie powierzchniowe komórki krwi ma wartość dodatnią, jony dodatnie powodują tak zwaną rulonizację krwi, co bezpośrednio obniża odporność immunologiczną organizmu. Z powodu ubogiej diety i wysokiego stresu mamy skłonność akumulowania i składowania ogromnej ilości odpadowych produktów. Proces jonizacji wzmacnia wewnętrzną energię komórek, zamienia jony dodatnie na ujemne, pobudza działanie enzymów, wspomaga funkcje organów, przyspiesza metabolizm, wspiera proces rekonwalescencji.
  30 min / 30 zł
 • Fluidoterapia - MasTer
  to masaż termiczny urządzeniem medycznym służącym do wykonywania zabiegów fizykoterapii w obszarze kończyn górnych. Bardzo delikatny, relaksujący, rozgrzewający dłonie. Urządzenie do masażu termicznego jest urządzeniem medycznym. Dzięki równoczesnemu i połączonemu działaniu kilku czynników fizykoterapeutycznych, w tym nowego rodzaju suchego czynnika - Aerowilatu, uzyskuje się w trudnych przypadkach znaczną poprawę stanu zdrowia pacjenta i znakomite rezultaty leczenia przy skróconym okresie jego trwania. Zastosowany w urządzeniu Aerowilat działa jako nośnik ciepła w miejsce stosowanych w fizykoterapii innych systemów ogrzewania powierzchni ciała jak np. wody, gorącego powietrza czy też okładów z parafiny.
  10 min / 20 zł
 • Kriokomora - krioterapia ogólnoustrojowa
  jest metodą leczenia wykorzystującą wpływ skrajnie niskich temperatur na organizm ludzki. Przebywanie w temperaturze minus 120 stopni Celsjusza przez okres 2-3 minut wywołuje szereg efektów klinicznych, hormonalnych i biochemicznych. Następuje zdecydowana poprawa nastroju, subiektywna bezbolesność, dotycząca nie tylko bólów stawowych i powierzchni ciała, ale także bolesnych odczuć w jego wnętrzu. Efektem pobytu w kriokomorze jest również zanik uczucia zmęczenia, rozluźnienie napiętych mięśni, wyraźnie zwiększenie ich siły oraz zwiększenie przepływu krwi przez powłoki ciała i narządy wewnętrzne. Następuje zmniejszenie obrzęków, wzrost stężeń hormonów o działaniu przeciwzapalnym i gojącym. Uruchomienie powyższych reakcji daje efekt leczniczy w wielu schorzeniach narządu ruchu, schorzeniach neurologicznych, stanach pourazowych i pooperacyjnych krioterapia umożliwia przeprowadzenie zabiegów kinezyterapeutycznych nawet u pacjentów z dużym odczynem bólowym czy wybitnie zwiększoną spastycznością mięśni. Obserwowane jest zmniejszenie bólów i obrzęków zajętych stawów, zmniejszenie napięcia mięśni, zaburzeń równowagi, poprawa koordynacji ruchów oraz sprawności ruchowej pacjentów.
  1-3 min / 40 zł

SPA

Rozwiń
 • Kąpiel Błękitna Laguna
  Zmysłowa terapia kąpielowa z kryształami soli morskiej w połączeniu ze słodkawym ekstraktem orzechów kokosowych tworzą niepowtarzalny klimat polinezyjskiej laguny. Znikają troski i zmęczenie, ciało odpręża się, relaksuje. Skóra staje się gładka, sprężysta, promienieje blaskiem...
  20 min / 40 zł
 • Kąpiel Guam Talasso Sali Di Mare
  GUAM TALASSO SALI DI MARE to aromaterapeutyczna sól do kąpieli, którą łączymy z delikatnym hydromasażem tworząc wyjątkowy relaks i odprężenie dla "zmęczonego ciała i ducha". Wyjątkowa sól morska, wzbogacona aromaterapeutycznymi olejkami i algami GUAM znanymi ze swojego dobroczynnego wpływu na skórę, zmienia zwykłą wodę w dobroczynną, relaksacyjną kąpiel, wspomagającą zwalczanie zalegającego cellulitu, wygładzającą i ujędrniającą skórę. Wyjątkowy zapach, który sól zawdzięcza zawartości naturalnych olejków (miętowego, cytrynowego i lawendowego) otula swoją świeżością i przynosi ukojenie dla zmysłów.
  20 min / 50 zł
 • Kąpiel Guam Talasso Salus
  to kąpiel energizująca z dodatkiem specjalnej soli Guam Energizing Sea Salt, która przemienia zwykły hydromasaż w oczyszczający i energizujący zabieg. Głównym składnikiem preparatu są czerwone algi z gatunku Lithothamnium Calcareum, które zawierają sole mineralne, wapno i magnez. Działają one na skórę remineralizująco i regenerująco. Mieszanka olejków aromaterapeutycznych przywraca zmęczonej i suchej skórze witalność, jednocześnie zapewniając głęboki relaks i dobre samopoczucie.
  20 min / 50 zł
 • Kąpiel Kremowy Sen
  Delikatna kremowa kąpiel o działaniu harmonizującym i modelującym sylwetkę. Oczyszcza skórę, działa diuretycznie. Oryginalna receptura i kompozycja zapachowa zapewnia skórze właściwe odrzywienie, przywraca jej elastyczność i subtelną miękkość. Zapach dojrzałego melonu koi i łagodzi zmysły...
  20 min / 40 zł
 • Kąpiel mineralna Rivage
  20 min / 50 zł
 • Kąpiel mleczna Kleopatry
  to autentyczna kąpiel w mleku pod postacią jedwabistej pianki,która przeniesie Cię do świata odczuć i przyjemności. Pobudza zmysły, pieści wilgotną skórę i dzięki zawartości protein mlecznych i kolagenu morskiego przekazuje jej swoje nawilżające i odżywcze właściwości. Delikatna waniliowa i różana nuta relaksuje i odpręża, eliminuje napięcia i rozbudza zmysły.
  20 min / 50 zł
 • Kąpiel Morska Bryza
  Kąpiel w wodzie z koncentratem minerałów morskich, bogata w magnez, wapń, sole mineralne i pierwiastki śladowe. Polecana dla osób zmęczonych, zestresowanych. Idealna dla osób z dysfunkcją tarczycy i uczuleniami na jod. Kąpiel na bazie soli morskiej i koncentratu alg Laminaria, wyrównuje poziom wapnia i magnezu, pozytywnie wpływa na stan skóry, relaksuje, przywraca dobre samopoczucie.
  20 min / 60 zł
 • Kąpiel Musująca Morska
  Relaksująca i przyjemna kąpiel z dodatkiem tabletek musujacych to typowa kąpiel Wellness. Naturalne,relaksujące esencje z rumianku, lawendy, ylang ylang i majeranku, pozwolą Ci zanurzyć się w otchłań ciszy i spokoju sprawiając jednocześnie, dzięki roślinnemu ekstraktowi z babacu, że Twoja skóra w całości odzyska swoją zmysłowość w otoczeniu pięknego morskiego koloru i odświeżającego zapachu morskiej bryzy. Tabletki podczas kąpieli delikatnie musują, uwalniając bogactwo "morskiego świata". Koncentrat morskich mikro- i makroelementów relaksują duszę i ciało, nawilżają i wygładzają naskórek, wyrównują ubytki mineralne organizmu. Idealna kąpiel dla osób zmęczonych i zestresowanych, z dysfunkcją tarczycy i uczuleniami na jod.
  20 min / 50 zł
 • Kąpiel Owocowy Relax
  Orzeźwiająca terapia kąpielowa z kryształami soli morskiej, z dodatkiem eterycznych olejków wonnych cytrusów. Wysoka zawartość magnezu i wapnia likwiduje napięcie i codzienny stres, a świeża nuta zapachowa cytryny, pomarańczy i limonki pozytywnie nastraja umysł, pobudza siły witalne.
  20 min / 40 zł
 • Kąpiel peelingujaca Algascrub Caldo
  Delikatny hydromasaż z peelingiem suchaj skóry przyjemnie ją rozgrzewa i skutecznie oczyszcza naskórek z martwych komórek. Hydromasaż zapewnia uczucie relaksu i dobrego samopoczucia. Całość zapenia działanie nawilżające, ujędrniające i uelastyczniające. Zawarte algi GUAM, sól morska i cenne olejki eteryczne pielęgnują skórę. Dzięki kofeinie GUAM ALGASCRUB CALDO pobudza mikrocyrkulację krwi i poprawia metabolizm komórek.
  20 min / 50 zł
 • Kąpiel peelingująca Algascrub
  Kąpiel z dodatkiem GUAM ALGASCRUB - peelingu energetyzującego do ciała czyni skórę jak aksamit. Delikatny hydromasaż połączony z peelingiem do ciała o właściwościach nawilżających, odżywczych i tonizujących, intensywnie ujędrnia ciało i wspomaga redukcję cellulitu. Zawiera sól morską, algi GUAM, olejki (z jojoby, kiełków pszenicznych, słodkich migdałów), a także cenne, skutecznie relaksujące olejki aromaterapeutyczne. Idealnie wspomaga zabiegi GUAM, jest również zalecany przy innych zabiegach wyszczuplających oraz dietach. Naturalne składniki peelingu ALGASCRUB sprawiają, iż skóra staje się niezwykle delikatna, nawilżona i ujędrniona.
  20 min / 50 zł
 • Kąpiel perełkowa Ukojenie
  20 min / 35 zł
 • Kąpiel perełkowa Zamyślenie
  20 min / 35 zł
 • Kąpiel perełkowa Zapomnienie
  20 min / 35 zł
 • Kąpiel Piwna
  Hydromasaż z dodatkiem piwa kąpielowego jest szczególnie przyjemną formą relaksu.
  20 min / 70 zł
 • Kąpiel solankowa Żełana
  20 min / 40 zł
 • Kąpiel Sosnowy Zagajnik
  Terapia kąpielowa z kryształami soli morskiej i olejkiem eterycznym z krzewu janowca ciernistego. Reguluje balans mineralny organizmu,leśna nuta zapachowa pozytywnie nastraja umysł, przywodząc na myśl odpoczynek na leśnej polanie. Idealna terapia kąpielowa wellness o działaniu relaksującym i stymulującym...
  20 min / 40 zł
 • Kąpiel Szmaragdowa Toń
  Terapia kąpielowa z kryształami soli morskiej o szmaragdowym kolorze z delikatną nutą zapachową olejku sargassowego. Morskie minerały i oligoelementy przywracają właściwy balans mineralny organizmu. likwidują stres i zmęczenie, a eteryczna nuta zapachowa wzmacnia efekt relaksu i odprężenia w trakcie kąpieli...
  20 min / 40 zł
 • Kąpiel Termalna z algami
  Kąpiel z dodatkiem ZABŁOCKIEJ SOLI ALGOWO-TERMALNEJ.
  20 min / 40 zł
 • Kąpiel Termalna z peelingiem
  Kąpiel z dodatkiem Zabłockiej Soli Termalnej z Peelingiem. Bazą preparatu jest wysoko zmineralizowana naturalna Zabłocka sól termalna jodowo-bromowa teraz dla jeszcze większej skuteczności wzbogacona o składniki peelingujące. Skład chemiczny soli charakteryzuje się wyjątkowo wysoką mineralizacją. Jest to sól oznaczana jako jodowo - bromowo - borowa.
  20 min / 40 zł
 • Kąpiel Winogronowa
  to delikatny hydromasaż o działaniu relaksującym i odmładzającym w czerwonym winie. Przygotowana z wyciągu pestek oraz pulpy czerwonych winogron. Ma działanie zapobiegające tworzeniu się wolnych rodników i starzeniu skóry. Intensywny czerwony kolor, aromat winogron oraz przyjemne działanie pielęgnujące gwarantują niezapomniane doznania. Skóra pozostaje miękka, delikatna, nawilżona i odmłodzona.
  20 min / 70 zł
 • Kąpiel Wyszczuplająca z algą Laminaria
  to najczęściej polecana kąpiel w ekskluzywnych Centrach SPA i Thalassoterapii na całym świecie. Terapia kąpielowa, która wykorzystuje nieprawdopodobne bogactwo soli mineralnych i mikroelementów zawartych w mikronizowanej aldze Laminaria Digitata. Technika mikronizacji zapewnia dużą biodyspozycję i wyjątkowo wysoką zawartość jodu. Polecana podczas terapii wyszczuplających i dietach, najlepiej zamiennie z zabiegami modelującymi ciało. Idealna dla osób z nadwagą, we wszystkich terapiach modelujących i wyszczuplających sylwetkę.Kąpiel na bazie mikronizownej algi Laminaria o wysokiej biodyspozycji, wysokiej zawartości jodu, posiada silne właściwości detoksykujące, poprawiające mikrocyrkulację, przyspieszające lipolizę. Poprawia stopień nawilżenia i subtelność naskórka.
  20 min / 60 zł

Wellness

Rozwiń
 • Aquavibron brzucha z żelem wyszczuplająco-antycellulitowym
  Działanie jest identyczne jak przy aquavibronie innych partii ciała jednak dodatkowy efekt osiągamy poprzez zastosowanie specjalnych balsamów antycellulitowych lub kojących. Jest to suchy masaż wykonywany aparatem z drgającą membraną. Membranę wprowadza w drgania przepływająca pod ciśnieniem przez aparat woda. Działanie aquavibronu i skutek terapeutyczny jest podobny do masażu klasycznego.
  15 min / 40 zł
 • Borowinowe SPA dla dłoni
  to zabieg intensywnie regenerujący skórę przy zastosowaniu naturalnych kosmetyków borowinowych TOŁPA. Zabieg silnie odżywia, wygładza i nawilża, dzięki naturalnym ekstraktom roślinnym dodatkowo wzmacniając paznokcie.
  45 min / 40 zł
 • Borowinowe SPA dla stóp
  to zabieg intensywnie regenerujący skórę przy zastosowaniu naturalnych kosmetyków borowinowych TOŁPA. Zabieg silnie odżywia, wygładza i nawilża, dzięki naturalnym ekstraktom roślinnym dodatkowo wzmacniając paznokcie. 45 min / 40 zł
 • Drenaż limfatyczny ''BOA'' z żelem wyszczupaljącym-antycellulitowym
  to drenaż lub masaż wykonany przy pomocy urządzenia do sekwencyjnego masażu uciskowego obręczy biodrowej, pośladków i brzucha, wzbogacony dodatkowo o działanie żelu wyszczuplająco-antycellulitowego.
  30 min / 50 zł
 • Masaż Chińskimi Bańkami-antycellulitowy ud i pośladków
  Masaż bańkami chińskimi ujędrnia i wygładza skórę. Redukuje cellulit, ponieważ jest to masaż próżniowy, który obecnie uznawany jest za najlepszą metodę usuwania cellulitu. Działa leczniczo także na schorzenia stawów, bólów mięśniowych oraz wszelkich infekcji czy stanów zapalnych. Poprawia cyrkulację krwi i limfy. Krótkotrwały masaż bańką przynosi rozluźnienie mięśni i relaks całego organizmu. Poza tym podnosi siły odpornościowe organizmu.
  30 min / 90 zł
 • Masaż gorącymi kamieniami - całościowy
  jest zabiegiem doskonale uzupełniającym kompleksowe działanie fizjoterapeutyczne. Ma zastosowanie w gabinetach odnowy biologicznej i masażu, przyspieszając procesy wypoczynkowe, zwiększa tym samym zdolność wysiłkową organizmu. Połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu jest zbawienne dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu współczesnego człowieka, relaksuje i regeneruje całe ciało. W masażu używa się gorących bazaltowych kamieni pochodzenia wulkanicznego, które poprzez wieloletnią naturalną obróbkę falami morskimi mogą być użyte do celów terapeutycznych. Są specjalnie wyselekcjonowane pod względem kształtu i pochodzą z obszarów czystych ekologicznie np.: Hawaje, Bali. Masaż łączy w sobie oddziaływania termoterapii i masażu limfatycznego, używa się również technik z masażu klasycznego. Ciepło płynące z kamieni oraz spokojne, powolne ruchy podczas wykonywania masażu, pozwalają na maksymalne rozluźnienie mięśni napiętych po całym dniu pracy.
  60 min / 140 zł
 • Masaż gorącymi kamieniami - częściowy
  jest zabiegiem doskonale uzupełniającym kompleksowe działanie fizjoterapeutyczne. Ma zastosowanie w gabinetach odnowy biologicznej i masażu, przyspieszając procesy wypoczynkowe, zwiększa tym samym zdolność wysiłkową organizmu. Połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu jest zbawienne dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu współczesnego człowieka, relaksuje i regeneruje całe ciało. W masażu używa się gorących bazaltowych kamieni pochodzenia wulkanicznego, które poprzez wieloletnią naturalną obróbkę falami morskimi mogą być użyte do celów terapeutycznych. Są specjalnie wyselekcjonowane pod względem kształtu i pochodzą z obszarów czystych ekologicznie np.: Hawaje, Bali. Masaż łączy w sobie oddziaływania termoterapii i masażu limfatycznego, używa się również technik z masażu klasycznego. Ciepło płynące z kamieni oraz spokojne, powolne ruchy podczas wykonywania masażu, pozwalają na maksymalne rozluźnienie mięśni napiętych po całym dniu pracy.
  30 min / 70 zł
 • Masaż relaksacyjny (całościowy)
  50 min / 100 zł
 • Masaż relaksacyjny - częściowy
  Delikatny masaż relaksacyjny wykonywany przez masażystę, przy użyciu profesjonalnych balsamów do masażu. Pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy - równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością. Fenomen jakim jest ludzki dotyk sprawia, iż subtelny masaż relaksacyjny wykorzystujemy jako jedną z metod terapeutycznych, kosmetycznych oraz relaksacyjnych.
  30 min / 60 zł
 • Zabieg modelujący - BODY SHAPING
  to zabieg modelujący sylwetkę ciała w obrębie brzucha,bioder,talii,ud i ramion. Polega na głębokiej penetracji cieplnej. Spala nawet do 2400 kalorii podczas 30-minutowej sesji!
  40 min / 55 zł

Zabiegi odnowy ciała

Rozwiń
 • Zabieg na ciało PRZECIW ROZSTĘPOM
  Zabieg na ciało ''PRZECIW ROZSTĘPOM'' to zabieg borowinowy wzmacniająco-ujędrniający. Jest zabiegiem 4-ro fazowym, zapobiegającym tworzeniu się rozstępów.
  120 min / 300 zł
 • Zabieg na ciało TOŁPA ''ANTYCELLULITOWY''
  Zabieg na ciało ''ANTYCELLULITOWY'' jest zabiegiem 5-cio fazowym.
  120 min / 350 zł
 • Zabieg na ciało TOŁPA ''UKOJENIE''
  Zabieg na ciało ''UKOJENIE" to zabieg 3-fazowy poprawiający mikrocyrkulację i ukrwienie skóry. Działa rozgrzewająco, zmniejsza napięcie mięśni, uelastycznia i natłuszcza skórę. Zalecany w stanach osłabienia organizmu, przy spadku odporności.
  60 min / 150 zł
 • Zabieg na ciało TOŁPA ''ZAMYŚLENIE''
  Zabieg na ciało ''ZAMYŚLENIE'' jest zabiegiem 3-fazowym polecanym dla osób zmęczonych, zestresowanych, intensywnie pracujących. Doskonale odpręża i poprawia witalność organizmu.
  60 min / 150 zł
 • Zabieg na ciało TOŁPA ''ZAPOMNIENIE''
  Zabieg na ciało TOŁPA ''ZAPOMNIENIE'' jest zabiegiem 3 fazowym polecanym przy dolegliwościach układu ruchu. Działa przeciwzapalnie, pomaga usunąć nadmiar wody, korzystnie wpływa na nadwyrężone mięśnie i stawy po wysiłku fizycznym.
  60 min / 150 zł

Nie zwlekaj i zarezerwuj pobyt

Zarezerwuj lub skontaktuj się z nami

Kontakt

HOTEL ZALEWSKI ****
APARTAMENTY RESORT SPA